•  
    Farkedilmek istenen markaları Sosyal Medya‘da hedef kitlesiyle buluşturuyoruz!
    Hesaplarınızı hedef kitlenize uygun strateji, planlama etkili kreatif çalışmalarla yönetimini gerçekleştiriyoruz.
    Ücretsiz Bilgi Alın
 

Yaratıcı fikirlerimiz ve görsellerimiz ile
hedef kitleyle, doğru etkileşimi sağlıyoruz.

1
Profil Değerlerlendirme

Mevcut sosyal medya hesaplarında ise hedef kitle detayları başta olmak üzere, gerçekleştirilen paylaşımlarla hedef kitle etkileşimini analiz ederek doğruları ve yanlışları listelemekteyiz

2
Strateji ve Planlama

Elde edilen analizler doğrultusunda, kreatif çalışmalarla birlikte içerik oluşturma , planlama ve stratejiler belirlenir.

 
3
İçerik ve Kreatif Oluşturma

Biz bu süreçte sektörünüzü tanımış, rakiplerinizi ve hedef kitlenizi analiz etmiş olarak markanıza uygun bir iletişim diliyle yaratıcı içerikler oluşturmakta, bu içerikleri etkileşim alacak görsellikte sunmaktayız.

 
4
Reklam Yönetimi

Hedeflerinize uygun doğru sosyal medya platformunun ve kampanya amaçlarının belirlenmesi, metin ve görsellerin etkileyici bir şekilde, doğru hedef kitlenin belirlenmesiyle fark yaratan bir reklam yönetimi gerçekleştirmekteyiz.

 
5
Raporlama

Sosyal medya yönetiminde periyodik olarak gerçekleştirilen analizlerin raporlanma sürecidir. Analizer doğrultusunda farklı stratejiler geliştirmekte ve markanızın hedef kitlesini ulaşmasını sağlamaya çalışmaktayız.

 
 

Sosyal Medya Nedir? İşletmeler Açısından Neden Önemli?

 

Kullanıcıların kendi ürettikleri, yazınsal ve görsel tüm materyalleri içeren içeriklerin yayınlandığı ve paylaşıldığı online platformdur.

İşletmeler açısından sosyal medya’nın önemi , potansiyel müşterilere ulaşmak ve bu müşterileri sürekli olarak elde tutmaktır.

Siz de bu dünyada marka olarak var olmalısınız. Çünkü potansiyel müşterilerinizle ve var olan müşterilerinizle en sıcak, en samimi iletişimi kurabileceğiniz mecradır sosyal medya. Bu pastadan kendi payınıza düşeni almalısınız

 
 
 

Sosyal Medya İle Marka ve Performans

 

Markanızın sosyal medyada etkisiyle bilinen ve güvenilen bir marka haline gelmesi ile sektörünüzde Marka bilinirliği ile pazarlama performansınız artacaktır.